Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Депутатом від Партії регіонів Смітюхом Г.Є. був поданий законопроект, який спрямований на удосконалення порядку проведення державними податковими органами перевірок платників податків.
   
   Проектом пропонується доповнити п. 75.1 ПКУ реченням такого змісту:
   
   "Не допускається проведення органами податкової служби будь-яких перевірок на підставі анонімних заяв, скарг та інших звернень, іншої необґрунтованої інформації". Даним уточненням хочуть максимально унеможливити використання перевірок для тиску на суб’єктів підприємницької діяльності, втручання в їхню діяльність, захоплення об’єктів власності шляхом організації перевірок за замовними необґрунтованими і, тим більше, анонімними заявами, скаргами та іншими зверненнями.
   
   Також законопроектом передбачаються певні зміни до ПКУ щодо порядку проведення документальних планових перевірок, а саме: включати до плану-графіка проведення перевірок не частіше ніж раз на 5 календарних років платників податків – виробників промислової та сільськогосподарської продукції, які протягом останніх 5 років не скорочують обсяги виробництва основної продукції та робочі місця, збільшують суми сплачуваних ними податків та зборів, своєчасно проводять розрахунки з державними та місцевими бюджетами.
   
   Можна цілком погодитися з творцем проекту закону, що наразі на перевірки, які проводяться контролюючими органами, витрачається значна частина часу та уваги суб’єктів підприємницької діяльності, що особливо неприпустимо, коли йдеться про добропорядних платників податків, зусилля яких мають спрямовуватись на прискорене зміцнення економічного потенціалу держави, а не врегулювання відносин з тими чи іншими державними органами.
   
   ----------------------
   
   Проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо впорядкування проведення перевірок" (N 2679 від 02.04.2013 р.)
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1221
mod_vvisit_counterВчера посетителей6105
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей7326
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе41184
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей122020
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце241228
mod_vvisit_counterВсего посетителей22324099

We have: 92 guests, 7 bots online
0: 3.93.75.242
 , 
0