Президент України повернув до парламенту для повторного розгляду Закон №4106-VI "ПРО внесення змін до статей 21 і 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням". Цей Закон прийнятий Верховною Радою України 9 грудня 2011 року. Про це повідомили в прес-службі глави держави.
   
   "Законом пропонується внести зміни до статей 21 і 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням", виключивши норми, які зобов'язують страхувальника-роботодавця повернути страхові кошти, зараховані на окремий рахунок, до районної, міжрайонної, міської виконавчої дирекції відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у разі порушення проти такого страхувальника провадження у справі про банкрутство. Крім того, запропоновано заборонити накладення арешту на окремий рахунок, відкритий для зарахування страхових коштів.
   
   Такі зміни суперечать конституційному принципу обов'язковості виконання судових рішень (стаття 124 Конституції України), а отже, не забезпечують гарантій судового захисту прав людини, юридичних осіб", - йдеться в повідомленні.
   
   У прес-службі Глави держави також зазначають, що питання про вплив на дотримання прав і свобод людини в Україні законів, що встановлюють окремі преференції, мораторій, що виключають примусове виконання рішень судів, неодноразово піднімалося Європейським Судом з прав людини. Європейський Суд у своїх рішеннях відзначав неприпустимість такої практики.
   
   За таких обставин Президент України запропонував парламенту відхилити Закон України "Про внесення змін до статей 21 і 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням".

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2496
mod_vvisit_counterВчера посетителей4171
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей25621
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59973
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей122581
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце83573
mod_vvisit_counterВсего посетителей25803358

We have: 60 guests, 20 bots online
0: 54.85.57.0
 , 
0