Міністерство фінансів України повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, які визначають податкову історію платника податку на додану вартість як позитивну» з метою отримання зауважень та пропозицій до нього. Із зазначеним проектом можна ознайомитись на офіційній сторінці Міністерства фінансів України в мережі Інтернет.
   
   Стислий зміст проекту
   
   Проект постанови розроблений відповідно до пункту 200.22 статті 200 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) та встановлює критерії, які визначають податкову історію платника податку на додану вартість як позитивну.
   
   Починаючи з 1 січня 2014 року камеральна перевірка податкової звітності платників податку, які мають позитивну податкову історію, проводиться протягом п'яти календарних днів з дня подання податкової декларації.
   
   Це дасть змогу прискорити відшкодування податку на додану вартість сумлінним платникам податку, у порівнянні з автоматичним відшкодуванням податку на 15 календарних днів раніше (тобто не протягом 20 календарних днів, а протягом 5).
   
   Проектом затверджується перелік критеріїву разі відповідності яким, платники податку на додану вартість вважатимуться такими, що мають позитивну історію. Зокрема:
   
   - відсутність анулювання реєстрації платника податку;
   
   - своєчасність надання податкової звітності;
   
   - у сумі податкового кредиту, сформованого контрагентами, відсутні суми податкового кредиту, сформованого контрагентами, які мають ознаки фіктивності, що визначені законодавством (ст.55 Господарського кодексу України);
   
   - відсутність адміністративного або судового оскарження донарахованих сум податків, зборів та сум податку на додану вартість, заявах до відшкодування;
   
   - відповідність критеріям, встановленим пунктом 200.19 статті 200 розділу V Податкового кодексу України.

Комментарии

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей18529
mod_vvisit_counterВчера посетителей16871
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей142582
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе170331
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей599728
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце764044
mod_vvisit_counterВсего посетителей17937944

We have: 384 guests online
0: 54.163.53.153
 , 
0