У проект Податкового кодексу за минулу ніч було внесено більше 300 поправок. В Адміністрації президента до глибокої ночі проходила нарада, в ході якої розглядалися чергові поправки до проекту Податкового кодексу.
   
   Кабінет міністрів виступає проти підвищення ренти на видобуток нафти і газу, яка не змінювалася впродовж останніх трьох років. Зокрема, пропонується повністю скасувати підвищення ренти на видобуток газу, а на видобуток нафти - підвищити не в 1,4 рази, як пропонувалося раніше, а в 1,18 рази. Згідно з оцінками, таке зниження ренти на видобуток нафти від спочатку запланованого значення призведе до недонадходження до бюджету 3,4 мільярда гривень у рік.
   
   Крім того, пропонується розширити перелік видів діяльності, до яких застосовується спрощена система оподаткування.
   
   З проекту Податкового кодексу також вилучено більшість перехідних положень.
   
   У Податковому кодексі планується прописати норму, згідно з якою в АР Крим податки будуть затверджуватися окремим законом.
   
   В ході наради обговорювалося питання про те, що якщо поправки Адміністрації президента до Податкового кодексу не будуть прийняті, то глава держави ветує документ.
   
   Нагадаємо, депутати Верховної Ради України у вівторок, 16 листопада, встигли розглянути і прийняти рішення щодо 211 статей з 340 в проекті Податкового кодексу. При цьому в Партії регіонів заявляють, що мають намір повністю затвердити ПК вже сьогодні, 18 листопада. У зв'язку з цим парламент ухвалив рішення працювати сьогодні без перерви до закінчення розгляду проекту Податкового кодексу.
   
   Під будівлею Верховної Ради підприємці проводять мітинг проти прийняття Податкового кодексу. У разі якщо Податковий кодекс буде прийнятий у Раді, манифестаны погрожують взяти в облогу Адміністрацію президента з вимогою накладення вето на цей документ.
   
   У середу, 17 листопада, перший віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що якщо побажання уряду стосовно Податкового кодексу не будуть враховані Верховною Радою до кінця цього року, Кабмін буде просити президента накласти на документ вето.
   
   В цей же день, 17 листопада, на засіданні уряду прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що підприємцям доведеться змиритися з нормами Податкового кодексу в інтересах більшості громадян України.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2193
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10163
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2193
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276474

We have: 29 guests, 1 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0