Президент України Віктор Янукович застосував вето до Податкового кодексу.
   
   Про це Глава держави повідомив журналістам після наради з економічним блоком Уряду та Адміністрації Президента щодо Податкового кодексу, яку він провів у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" перед відльотом до Казахстану.
   
   Президент відзначив, що прийнятий Податковий кодекс має суттєві недоліки, які мають бути доопрацьовані. “Тому ми домовилися, що робоча група, яка створена Урядом за участю представників Президента, малого і середнього бізнесу, сьогодні-завтра напрацює зміни до Податкового кодексу, які я розгляну в четвер. І в разі якщо вони відповідатимуть тим вимогам, які стоять перед цим Кодексом, я їх підпишу і подам до парламенту. Сьогодні я наклав вето і вважаю, що ситуація, яка нині створена, є цілком прийнятною, щоб ми дійсно створили той документ, який відповідає меті - модернізації економіки України, виведенню її з тіні, створення прозорого механізму накопичення ресурсів у бюджет і, безумовно, мотивації зростання економіки, підтримки вітчизняного товаровиробника”, - сказав Президент.
   
   “Я їду сьогодні в Астану і вірю, що за дві доби люди, які несуть нині відповідальність за документ, свою справу виконають”, - зазначив Віктор Янукович.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2415
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10385
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2415
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276696

We have: 59 guests, 1 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0