Партія регіонів (ПР) прогнозує, що Президент України Віктор Янукович ветує Податковий кодекс, якщо не буде знайдений компромісний варіант, що влаштовує як підприємців, так і Кабмін.
   
   Про це заявив в інтерв'ю голова фракції ПР народний депутат Верховної Ради України Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.
   
   "Все залежить від того, в якому варіанті буде прийнятий Податковий кодекс. Якщо він буде прийнятий у варіанті, який мінімізує розбіжності, які сьогодні існують, і не буде порушувати Конституції при його прийнятті, тоді у Президента не буде підстав ветувати. Але якщо Податковий кодекс буде прийнятий, або з одним, або з другим, - тоді, природно, у Президента будуть підстави, і я не виключаю варіант, що він скористається вето", - заявив О.єфремов.
   
   За словами О.єфремова, на даному етапі найбільш спірним залишається 14-й розділ проекту Податкового кодексу, що стосується спрощеної системи оподаткування. О.єфремов також не виключив, що в підсумковому документі для цього розділу будуть передбачені окремі стоки його запровадження, а саме з 2 кварталу 2011 р., тоді як весь кодекс у цілому в разі його ухвалення повинен вступити в силу з 1 січня 2011 р.
   
   Нагадаємо, раніше сьогодні перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив, що якщо побажання уряду стосовно Податкового кодексу не будуть враховані Верховною Радою до Нового року, Кабмін буде просити Президента накласти на нього вето.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3770
mod_vvisit_counterВчера посетителей7614
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей11384
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59949
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей141884
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25252263

We have: 163 guests, 2 bots online
0: 3.235.159.8
 , 
0