Президент України Віктор Янукович заявляє, що ймовірність ветування Податкового кодексу є великою.
   
   Про це глава держави заявив під час зустрічі з підприємцями - учасниками акції протесту, яка проходить на Майдані Незалежності в Києві.
   
   Янукович: Ймовірність прийняття вето - велика.
   "Ймовірність прийняття вето - велика. Але ми про це зможемо сказати після того, як разом з вами розглянемо питання Податкового кодексу", - зазначив Президент.
   
   Як сказав Янукович, йому зрозуміла позиція підприємців, які виступають проти Податкового кодексу.
   
   "Потрібно, щоб ми з вами разом подивилися в цілому на цю проблему. Я приїхав із прем'єр-міністром. Я його взяв із собою, щоб ми сьогодні домовилися",- зазначив Президент України.
   
   "Поки мої експерти будуть працювати - цей Податковий кодекс тільки вчора надійшов до Адміністрації - щоб ви разом із прем'єр-міністром сіли разом з фахівцями, вашими представниками і подивилися на весь кодекс. Мої експерти попрацюють сьогодні, завтра, післязавтра, поки не закінчать цю роботу", - сказав Янукович, уточнивши, що до понеділка він матиме з цього питання проміжний результат.
   
   У зв'язку з цим Президент запропонував, щоб у понеділок представники підприємців, а також фахівці Кабінету міністрів, зокрема, автори Податкового кодексу, разом із фахівцями Адміністрації Президента сіли за стіл переговорів з метою доопрацювання кодексу і пошуку спільного рішення для його редагування.
   
   "Перевернемо все для того, щоб дійти до кожної букви, коми, кожної крапки і так далі", - зазначив Янукович і запропонував завершити цю роботу до четверга, адже у вівторок-середу він перебуватиме у закордонному відрядженні - в Астані (в Астані 1-2 грудня відбудеться саміт ОБСЄ - ред.).
   
   "Але, сто відсотків, в четвер я готовий вас вислухати: про що ви домовилися, які є розбіжності і що, на ваш погляд, необхідно зробити. Ви почули мене?", - запитав Янукович.
   
   Він наголосив, що виступає "проти того, щоб кодексом підсилювати адміністративний тиск податкової адміністрації на бізнес".
   
   "Категорично проти! Якщо там буде будь-яке підсилення, ми його будемо прибирати. Якщо необхідно буде накласти вето - воно буде накладено", - зазначив Президент і запевнив, що "зробить так, як це потрібно буде державі".
   
   "Я це зроблю так, як краще для держави, для економіки і для бізнесу, але не для податкової", - сказав Янукович.
   
   При цьому Президент висловив думку про те, що дискусія навколо Податкового кодексу не повинна відбуватися у форматі політичної гри, а ставити за мету лише конструктивний діалог з метою врахування соціально-економічних інтересів громадян.
   
   "Грайте (в політику - ред.) без мене. Шукайте собі іншого партнера. Я готовий з вами працювати щодо Податкового кодексу разом і завершити його з головою і розумом", - заявив Янукович.
   
   Звертаючись до прем'єр-міністра Миколи Азарова, він зауважив, що це саме уряд підготував та ініціював чинну редакцію Податкового кодексу, яка викликала такий резонанс і протести.
   
   "Азаров, працюйте! Ось вам громадськість - проводьте громадські обговорення, працюйте", - заявив Янукович.
   
   На це зауваження прем'єр відповів: "Усе, що потрібно змінити, ми змінимо".
   
   Янукович запевнив підприємців, що відстоюватиме у Верховній Раді ухвалення Податкового кодексу в тій редакції, яка буде опрацьована з урахуванням вимог підприємців і позиції глави держави.
   
   У свою чергу, координатор акції протесту проти Податкового кодексу Олександр Данилюк заявив журналістам, що відвідування Президентом України Віктором Януковичем і прем'єр-міністром Миколою Азаровим наметового містечка на столичному Майдані Незалежності свідчить про те, що влада боїться соціального вибуху і не хоче виглядати не в кращому світлі перед партнерами країн Західної Європи.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5231
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей17987
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей17987
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27258720

We have: 170 guests online
0: 3.92.28.52
 , 
0