Кабінет Міністрів має намір затвердити порядок проведення Пенсійним фондом та його територіальними органами планових та позапланових перевірок платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
   Про це йдеться в повідомленні прес-служби віце-прем'єр-міністра Віктора Тихонова.
   
   Проект відповідної постанови був схвалений у четвер на засіданні урядового комітету з питань регіональної та соціальної політики, будівництва, житлово-комунального господарства і гуманітарного розвитку під головуванням Тихонова.
   
   За його словами, проект документа визначає механізм проведення цих перевірок підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного внеску, щодо правильності його нарахування, обчислення та сплати.
   
   Тихонов повідомив, що планові перевірки будуть передбачені в квартальних планах відповідних органів ПФ, і їх періодичність визначатиметься з урахуванням ступеня ризику від здійснення господарської діяльності суб'єктами господарювання.
   
   "Проект документа визначає 3 ступені ризику - високий, середній та незначний, а також чітко окреслює які саме платники єдиного внеску належать до того чи іншого ступеня. Передбачається, що платників єдиного внеску з високим ступенем ризику планово перевірятимуть не частіше 1 рази в рік, із середнім - не частіше 1 рази в 2 роки, з незначним - 1 раз на 5 років", - сказав Тихонов.
   
   Про планову перевірку, за словами віце-прем'єра, платник має бути поінформований не пізніше, ніж за 10 днів до її початку, а позапланові перевірки будуть проводитися без попереднього повідомлення, але за умови певних обставин, які теж чітко визначені порядком.
   
   У той же час в повідомленні не вказується, про які саме обставини йдеться.
   
   Нагадаємо, в липні Верховна Рада ввела єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1879
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21798
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61291
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335572

We have: 17 guests, 1 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0