Уряд затвердив Перелік видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Відповідну постанову Кабінет міністрів прийняв на засіданні 22 грудня 2010 року.
   
   Зазначений Перелік затверджено з метою реалізації статті 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
   
   Відповідно до законодавства виплати, на які нараховуються страхові внески, включаються до бази, з якої обчислюються і сплачуються страхові виплати фондами державного соціального страхування (пенсія, допомога по безробіттю, допомога по тимчасовій непрацездатності і т.д.).
   
   Вказаний перелік визначає виплати, які не включаються до бази для нарахування єдиного внеску.
   
   Як наслідок, ці виплати, які не пов'язані з виконанням трудових обов'язків, не будуть включені в базу, з якої обчислюються страхові внески, що забезпечить соціальну справедливість при отриманні застрахованими особами страхових виплат.
   
   ----------
   
   Постанова КМУ "Про затвердження переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (N 1170 від 22.12.2010 р.)
   
   Набуває чинності: з 01.01.2011 р.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1372
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей20899
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей20899
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261632

We have: 51 guests, 1 bots online
0: 54.227.97.219
 , 
0