В цьому році контролери вирішили просто обсипати "подарунками" платників податків. Прийняття Податкового кодексу України (далі - ПКУ) передбачає затвердження нових форм звітності, що і буде реалізовано податковою службою найближчим часом.
   
   На сайті ДПАУ вже розміщено безліч проектів наказів про затвердження бланків звітності, які незабаром можуть вступити в силу. Це, наприклад, розрахунок ф. N 1ДФ, декларації з екоподатку та фіксованого сільгоспподатку, розрахунок суми збору за першу реєстрацію авто, звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звітта інші. Це далеко не повний перелік очікуваних обновок, тим більше, він швидко збільшується.
   
   Очікується і нова форма податкової накладної, розроблена відповідно до ПКУ. Вона практично як дві краплі води схожа на свою попередницю, що діє в даний момент. Проте і в ній є свої новації, про які ми поговоримо, коли дочекаємося остаточного її затвердження.
   
   ---------------
   
   За інформацією з офіційного сайту ДПАУ http://www.sta.gov.ua/

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3037
mod_vvisit_counterВчера посетителей4171
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей26162
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59973
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей123122
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце83573
mod_vvisit_counterВсего посетителей25803899

We have: 22 guests, 15 bots online
0: 184.72.102.217
 , 
0