Віце-прем'єр-міністр України Сергій ТІГІПКО впевнений, що через 4 місяці бізнес в Україні буде «спокійно» працювати щодо Податкового кодексу. Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV.
   
   «Через 4 місяці всі будуть спокійно працювати за цим Податковим кодексом і всі будуть говорити, що він абсолютно нормальний. Повірте мені, що так і буде. Якщо ні, то якісь речі ми підправимо і він буде абсолютно нормально працювати», - заявив С.ТІГІПКО.
   
   Він також зазначив, що їли в процесі розгляду ПК у Верховній Раді в документі з'явилися якісь норми, які не були внесені урядом, то з часом їх можна буде, в разі необхідності, відкоригувати.
   «Нічого страшного. З'явилося - прибрали і пішли далі. Є якісь проблеми по ходу подивимося. Найголовніше, я можу вас запевнити, як людина, яка професійно цим займається, - це (Податковий кодекс - УНІАН) набагато краще, ніж те, що ми мали», - зазначив С.ТІГІПКО.
   
   Він також підкреслив, що вважає себе одним з авторів Податкового кодексу.
   
   «До цих авторів я відношу і себе теж і не боюся про це говорити», - підкреслив С.ТІГІПКО.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1414
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей20941
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей20941
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261674

We have: 47 guests online
0: 54.227.97.219
 , 
0