Річний оборот діючих фізосіб-підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування і продовжують працювати по ній після введення в дію Податкового кодексу, збережеться на рівні 500 тис. гривень протягом 2011 року без обов'язкового застосування касового апарату.
   
   Це передбачено редакцією Податкового кодексу, текст якої має агентство «Інтерфакс-Україна», що враховує викладені на 18 сторінках зміни та поданої на підпис голови Верховної Ради.
   
   Згідно з документом, термін дії свідоцтв підприємців-"спрощенців" буде продовжений на перший квартал 2011 року без подання відповідної заяви до податкового органу.
   
   «Для переходу на спрощену систему оподаткування з 1 квітня 2011 року відповідно до норм глави 1 розділу XIV цього Кодексу суб'єкти малого підприємництва, в тому числі платники фіксованого податку, до 20 березня 2011 року (включно) подають заяву до органів державної податкової служби за місцем реєстрації. Для таких суб'єктів малого підприємництва у 2011 році застосовується граничний річний обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), який діяв згідно законодавства про спрощену систему оподаткування у 2010 році (500 тисяч гривень, - ред.)», - повідомляється в перехідних положеннях документа.
   
   Крім того, документом встановлено, що продовження свідоцтва фізособи-підприємця на перший квартал 2011 року (до набрання чинності норм Податкового кодексу про спрощену систему оподаткування) буде автоматичним, що також стосується і деяких інших документів.
   
   «(...) до 1 квітня 2011 року зберігається дія свідоцтва про сплату єдиного податку, довідок про трудові відносини фізичної особи з платником єдиного податку та патентів про сплату фіксованого податку, виданих на 2010 рік», - йдеться в перехідних положеннях.
   
   Таким чином, вищезазначеним суб'єктам господарювання не потрібно буде подавати відповідну заяву щодо продовження таких документів у податковий орган за місцем реєстрації.
   
   У той же час юридичні особи до введення в дію положень Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування сплачують єдиний податок відповідно до норм указу президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» № 727/98 від 3 липня 1998 року.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1906
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21825
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61318
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335599

We have: 23 guests, 3 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0