Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс. За таке рішення проголосували 269 народних депутатів з 348 зареєстрованих у залі.
   
   Цим же рішенням парламент прийняв окремий закон, який вніс зміни до низки інших чинних законів у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу.
   
   У той же час голова комітету з питань митної та податкової політики Віталій Хомутиннік, міністр фінансів Федір Ярошенко пообіцяли народним депутатам підготувати до завтрашнього засідання законопроект про внесення змін до Податкового кодексу, в якому врахувати всі пропозиції та зауваження, які були висловлені в ході сьогоднішнього голосування.
   
   Перед голосуванням за прийняття Податкового кодексу слово взяв лідер фракції БЮТ-Батьківщина Іван Кириленко, який розкритикував прийняття цього документа, зазначивши, що парламентська більшість "робить подарунок українському народу", і звернувся до більшості зі словами "Ми повертаємо вам цей подарунок".
   
   Після його слів депутати фракції БЮТ склали в стопки томи проекту Податкового кодексу і поклали їх на трибуну, за якою стояв Віталій Хомутиннік.
   
   У свою чергу депутати фракції Партії регіонів забрали з трибуни ці матеріали.
   
   Основні положення Податкового кодексу, у разі підписання його президентом України Віктором Януковичем, набудуть чинності 1 січня 2011 року.
   
   Нагадаємо, сьогодні Рада продовжила розгляд у другому читанні проекту Податкового кодексу. 16 листопада парламент розглянув 5 із 19 розділів документа або 211 з 340 статей. Наступного дня віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що Кабінет міністрів буде просити Президента ветувати Податковий кодекс у випадку, якщо в ньому буде "посилення адміністрування бізнесу".
   
   16 листопада представники малого та середнього бізнесу в десятках міст України вийшли на вулиці, щоб перешкодити прийняттю кодексу. Наймасштабніший мітинг підприємців, що зібрав більше десяти тисяч осіб, зібрався в Києві під Радою.
   
   Сьогодні, 18 листопада, підприємці продовжили акцію протесту біля стін парламенту.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1655
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21182
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей21182
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261915

We have: 90 guests, 1 bots online
0: 54.227.97.219
 , 
0