Парламентарії відхилили законопроект № 7063 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перевірок)", що передбачав вилучення із законодавчих актів норми про повноваження органів державної податкової служби здійснювати контроль за додержанням норм законодавства про працю на всіх підприємствах. За сооветствующее рішення проголосувало лише 148 народних депутатів з 394, зареєстрованих в сесійній залі.
   
   Документ був спрямований на узгодження норм законів України щодо усунення суперечностей щодо перевірки органами податкової служби законодавства про працю. Зокрема, законопроект пропонував вилучити із законодавчих актів норми про повноваження органів державної податкової служби здійснювати контроль за додержанням норм законодавства про працю на всіх підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності і підпорядкування, як ті, що не належать до компетенції Державної податкової служби і створюють у підприємницькому середовищі вкрай напружену ситуацію.
   
   Крім того, документом пропонувалося привести норми закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" у відповідність з вимогами закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1871
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21398
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей21398
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27262131

We have: 155 guests, 3 bots online
0: 54.227.97.219
 , 
0