Яким чином визначити КВЕД, що відповідає послуг, зазначених у п.п. «в» п. 186.3 ст. 186 Податкового кодексу України?
   
   Підпунктом «в» п. 186.3 ст. 186 розд. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI визначено, що при наданні консультаційних, інжинірингових, інженерних, юридичних (у тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних та інших подібних послуг консультаційного характеру, а також послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем місцем постачання зазначених послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання, або при відсутності такого місця - місце постійного чи переважного його проживання.
   
   З метою правильного визначення КВЕД для послуг, визначених у зазначеному пункті, платнику податку слід звернутися до Державної служби статистики України.
   
   За матеріалами Єдиної бази податкових знань, розміщеної на офіційному сайті ДПАУ: www.sta.gov.ua.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей6359
mod_vvisit_counterВчера посетителей9791
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей16150
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе61265
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей207915
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25318294

We have: 71 guests, 6 bots online
0: 18.215.62.41
 , 
0