Президент Віктор Янукович підписав указ «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади». Документом ліквідується низка відомств, деякі - реорганізовані. Оптимізація проводиться з метою усунення дублювання повноважень, скорочення апарату і, відповідно, економії коштів.
   
   Про це повідомляє сайт Президента України.
   
   Зокрема, своїм Указом Президент ліквідував Вищу атестаційну комісію, поклавши його обов'язки на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України; Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, поклавши його функції на Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України та Державну інспекцію техногенної безпеки України; Український інститут національної пам'яті; Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва (Держкомпідприємництва); Державний комітет України у справах національностей та релігій.
   
   Також пан Янукович доручив Кабміну вирішити питання ліквідації Національної комісії з питань захисту суспільної моралі.
   
   Крім того, перейменовані: Державний комітет ядерного регулювання України на Державну інспекцію ядерного регулювання України; Національне космічне агентство України на Державне космічне агентство України та Державний комітет України по земельних ресурсах на Державне агентство земельних ресурсів.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей8212
mod_vvisit_counterВчера посетителей10687
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей58314
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе58933
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей181970
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25292349

We have: 61 guests, 2 bots online
0: 18.215.33.158
 , 
0