Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству фінансів, Державній податковій адміністрації та профільним міністерствам і відомствам терміново почати розробку документів, які повинні бути затверджені після введення в дію Податкового кодексу. Відповідне доручення Глава Уряду зробив, розпочинаючи засідання Кабінету Міністрів України.
   
   «Всіх прошу підготуватися до масштабного вивчення основних положень цього системного закону і їх роз'яснення платникам податків. Ми повинні зробити все так, щоб введення в дію нових норм пройшло з мінімальними ускладненнями», - зазначив Микола Азаров.
   
   Прем'єр-міністр зазначив, що необхідно також проводити ретельний аналіз практики втілення в життя податкової реформи і миттєво реагувати на виявлені помилки: «Вони завжди трапляються під час реалізації таких масштабних проектів, і головне - вчасно і точно вносите корективи».

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3421
mod_vvisit_counterВчера посетителей9184
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей49842
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе61265
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей241607
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25351986

We have: 60 guests, 11 bots online
0: 34.201.18.139
 , 
0