Держкомпідприємництво пропонує запровадити для юридичних осіб нульовий статутний фонд. Комітет розробив відповідний законопроект, який дає право засновникам юридичних осіб самим встановлювати розмір свого статутного фонду. Наразі статутний фонд для товариств з обмеженою відповідальністю повинен бути не менше суми, яка дорівнює одній мінімальній зарплаті, для акціонерного товариства - не менше 1250 мінімальних заробітних плат.
   
   Відповідно засновникам не потрібно буде платити частина статутного фонду (50 % для товариств з обмеженою відповідальністю та 100% для акціонерних товариств). В даний час така вимога існує, причому гроші потрібно класти на рахунок ще до моменту проведення державної реєстрації. Запропоновані зміни дозволять заощадити на оплаті послуг банків при відкритті тимчасових рахунків.
   
   Законопроект Держкомпідприємництва також скасовує необхідність нотаріального посвідчення документів, які подаються на реєстрацію, що дасть можливість підприємцям економити гроші і на послугах нотаріусів.
   
   Згідно з проектом закону, в органах державної реєстрації повинні бути встановлені платіжні термінали, які дозволять заощадити час на сплату реєстраційного збору та інших оплат за проведення реєстраційних дій.
   
   Замість свідоцтва про реєстрацію в законопроекті запроваджується єдиний документ, який буде видаватися на підтвердження проведення державної реєстрації юридичної особи - виписка з Єдиного державного реєстру, що є документом, що містить інформацію про юридичну особу або фізичну особу-підприємця. Цей документ буде включати інформацію про взяття юридичної особи на облік в податковій службі, Пенсійному та інших соціальних фондах.
   
   Крім того, законопроектом скорочується строк проведення державної реєстрації юридичної особи з трьох днів до двох днів.
   
   Повний текст проекту закону України «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо спрощення започаткування підприємництва)» оприлюднений на офіційному веб-сайті Держкомпідприємництва. У Комітеті розраховують, що однакові стартові умови для започаткування юридичних осіб спростять процес відкриття бізнесу в Україні.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5656
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей18412
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей18412
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27259145

We have: 131 guests, 1 bots online
0: 3.92.28.52
 , 
0