Парламент прийняв Закон "Про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" та деяких інших законів України щодо вдосконалення механізму діяльності акціонерних товариств".
   
   Зокрема, в Законі "Про акціонерні товариства" змінено порядок реалізації переважного права на придбання акцій акціонерами приватного акціонерного товариства. Так, передбачається, що статутом ПРАТ може бути передбачено переважне право на придбання акцій його учасниками. У чинній же редакції це право виникало в силу Закону.
   
   Також в Законі з'явилася нова стаття 65-1 про примусовий викуп акцій АТ власником 95 % і більше акцій. Такий власник отримав право вимагати від інших акціонерів продати свої акції, крім випадків, коли акції знаходяться у біржовому реєстрі за проходження лістингу. Одночасно з такою вимогою, з'явилася обов'язок акціонерів продати зазначеній особі свої акції за ціною не нижче ринкової вартості.
   
   Крім того, змінено порядок формування резервного капіталу АТ, уточнено порядок виплати дивідендів, положення про порядок проведення загальних зборів, а також виділу та припинення АКЦІОНЕРНОГО товариства та інші положення чинного законодавства.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5646
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей18402
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей18402
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27259135

We have: 127 guests, 1 bots online
0: 3.92.28.52
 , 
0