Антикорупційне законодавство, яке має набути чинності з початку 2011 року, містить ряд недоліків, і до кінця поточного року буде готовий законопроект, який повинен їх виправити, повідомила перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова.
   
   "Антикорупційне законодавство створює багато проблем. Міністерство юстиції спільно з адміністрацією президента готує більш комплексний антикорупційний закон, який виправить якщо не всі, то більшість помилок", - сказала вона на конференції в Лондоні у вівторок, присвяченій Україні та організованою The Economist у партнерстві з Фондом "Ефективне управління".
   
   "Результат з'явиться через два тижні", - додала І.акімова.
   
   Вона уточнила, що цей законопроект пройшов експертизу експертів ГРЕКО (Група країн по боротьбі з корупцією, створена в 1999 році для моніторингу антикорупційних стандартів Ради Європи - ІФ).
   
   Перший заступник глави адміністрації президента також повідомила, що до кінця 2010 року буде представлена також адміністративна реформа. "Деталі оголосимо до закінчення 2010 року", - сказала вона, уточнивши, що ця реформа буде представлена на економічному комітеті під керівництвом президента до кінця року.
   
   Затягування термінів оприлюднення деталей адмінреформи І.акімова пояснила агентству "Інтерфакс-Україна" тим, що це реформа державного апарату, яка пов'язана з численними зіткненнями різних інтересів.
   
   "Тому зрозуміло, що цей процес непростий. Поки він не настільки відкладається, тому що до кінця 2010 року були плани показати основні напрямки, і, впевнена, вони будуть реалізовані", - уточнила перший заступник глави адміністрації президента.
   
   В ході конференції один з іноземних юристів піддав критиці антикорупційне законодавство України, яке має набути чинності з 1 січня 2011 року. Зокрема, за його словами, позбавлений сенсу заборона посадовій особі однієї компанії обіймати посаду в іншій компанії.
   
   Міністр юстиції Олександр Лавринович ще в квітні поточного року заявляв, що існуюча редакція антикорупційного законодавчого пакета має вкрай низьку якість і в деяких випадках, швидше, стимулює корупцію, обмежуючи конституційні права громадян.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2065
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21984
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61477
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335758

We have: 32 guests, 3 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0