Національний банк України (НБУ) поставить перед Державною податковою адміністрацією України (ДПАУ) питання щодо необхідності оновлення переліку типових операцій з розрахунково-касового обслуговування (РКО), які не обкладаються податком на додану вартість (ПДВ).
   
   Відповідну ініціативу проявили в асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз» (УКБС).
   
   Зокрема, банки запропонували оновити відповідний перелік, включивши в документ всі операції по РКО, які на сьогодні не обкладаються ПДВ.
   
   Експерти УКБС підняли це питання перед регулятором, оскільки Податковим кодексом (ПК, як і чинним Законом України «Про податок на додану вартість») визначено, що операції з РКО не є об'єктом оподаткування ПДВ.
   
   Нагадаємо, з прийняттям ПК чинний перелік розрахунково-касових операцій, не оподатковуваних ПДВ, втратить силу. А можливість множинного тлумачення та неоднозначного застосування цього поняття платниками і податковими органами призведе до виникнення непорозумінь та суперечок між ними, відзначають в банківській асоціації.
   
   На думку УКБС, оновлення переліку дозволить забезпечити однозначне розуміння об'єкта оподаткування ПДВ, збереження на існуючому рівні вартості банківських послуг, підтримання стабільних умов функціонування фінансового ринку і попередить виникнення соціальної напруги серед населення, яке є кінцевим платником ПДВ».

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2173
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10143
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2173
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276454

We have: 26 guests, 1 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0