Міністр фінансів Федір Ярошенко на сьогоднішній зустрічі з протестуючими підприємцями запропонував виключити з Податкового кодексу перший розділ 14-го розділу, що стосується системи єдиного податку, а також змінити систему адміністрування податків. Про це "Дзеркалу тижня" повідомила співорганізатор акції протесту Оксана Продан.
   
   "Міністерство фінансів запропонувало повністю прибрати з кодексу всю "спрощенку", залишити її в тій редакції, яка зараз є. І запропонували поправити адміністрування, прибрати ті новели, які у них є про адмініструванні", - зазначила о.продан.
   
   Однак, за її словами, представники підприємців відразу ж відмовилися від цих пропозицій і продовжують наполягати на повному ветуванні кодексу Президентом.
   
   Представник Центрального штабу порятунку українського підприємництва Юрій Єременко також підтвердив незмінну позицію Майдану: ветування цього кодексу, після якого може обговорюватися нове податкове законодавство.
   
   Прес-секретар Центрального штабу порятунку українського підприємництва Святослав Швецов повідомив, що акція протесту продовжиться і в понеділок, 29 листопада. На Майдані очікується близько 40-50 тисяч осіб.
   
   За словами С.Швецова, на 12:00 у понеділок призначена зустріч підприємців з Прем'єр-міністром Миколою Азаровим.
   
   Нагадаємо, підприємці відмовилися від переговорів стосовно Податкового кодексу з Кабміном і сьогодні віднесли до Міністерства фінансів і передали Ф.Ярошенко протокол, в якому міститься вимога вето Президента.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1319
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей20846
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей20846
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261579

We have: 60 guests, 1 bots online
0: 54.227.97.219
 , 
0