Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що всі спірні питання щодо Податкового кодексу будуть врегульовані в найближчій перспективі. Про це Глава Уряду заявив сьогодні під час українсько-бельгійського бізнес-форуму в Києві.
   
   За його словами, Податковий кодекс, прийнятий Верховною Радою України, є найбільш ліберальним в Європі. «Разом з цим, - зазначив Премъъер-міністр, - є певна категорія людей, які не погоджуються з нововведеннями в податковій системі».
   
   «Ми знаємо, що претензії і заперечення ряду представників бізнесу, які працюють на спрощеному оподаткуванні, мають під собою підстави. Ми готові до конструктивного діалогу. Я думаю, що ми абсолютно всі питання усунемо в найближчому майбутньому. Ми послідовно будемо розбиратися, вести діалог, знаходити рішення. Це нормальний шлях для прогресу», - зазначив Микола Азаров. Він додав, що Уряд спокійно ставиться до протестів підприємців у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу: «Україна - демократична країна, і кожен має право на протест і вираження незгоди з діями Уряду. Ми до цього все нормально ставимося».
   
   Микола Азаров заявив, що Уряд нікому не дозволить підірвати стабільність в країні: «Нічого з цього не вийде: країна розвивається, країна стабільно розвивається, система влади серйозна, тому ні у кого не повинно бути ніяких сумнівів у тому, що Україна і далі буде стояти на шляху реформ, які вкрай необхідні для нашої країни».

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1614
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9584
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1614
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27275895

We have: 66 guests, 3 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0