Перед тим, як Податковий кодекс буде направлений на підпис Президенту, в нього внесуть уточнення. Про це повідомив Голова Верховної Ради Володимир Литвин після голосування щодо Податкового кодексу.
   
   Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин повідомив, що на даний момент утонения до документа підготовлено на 32 сторінках. "Таке прохання, щоб зараз комітет разом з Кабінетом Міністрів України ще раз проаналізували цей документ. Ми оформимо його у відповідність зі статтею 131 Регламенту і проголосуємо вже уточнення і зміни в Закон. Перед підписанням цього Закону (спікером Верховної Ради, - ред.) і його напрямком Президенту України", - сказав він.
   
   Міністр фінансів Федір Ярошенко зазначив, що такі уточнення можуть бути підготовлені вже сьогодні.
   
   Нагадаємо, що в ході обговорення депутати планували можливість скасування таких позицій Податкового кодексу, як оподаткування ПДВ, плату за проживання студентів-аспірантів у гуртожитках, а також виключення з системи спрощеного оподаткування роздрібної торгівлі в мережі Інтернет.
   
   Нагадаємо, раніше Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс. За відповідний проект № 7101-1 проголосувало 269 народних депутатів.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей8778
mod_vvisit_counterВчера посетителей9791
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей18569
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе61265
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей210334
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25320713

We have: 86 guests, 22 bots online
0: 34.232.51.240
 , 
0