Наталя Королевська (БЮТ) законопроектом № 7491 запропонувала зміни до Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
   
   Зокрема, проектом запропоновано відстрочити набуття чинності Закону. Він не є чинним і повинен вступити в силу 1 січня 2011 року. Н.королевська пропонує іншу дату набуття чинності - 1 січня 2012 року.
   
   Обґрунтовуючи у пояснювальній записці необхідність такого кроку, депутат вказала на неготовність Державного реєстру загальнообов'язкового державного страхування і на неузгодженість норм Положення про реєстр, які, з одного боку, вимагають взяття на облік осіб на підставі свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а з іншого, встановлюють, що перереєстрація платників страхових внесків не здійснюється.
   
   На думку автора, введення Закону з нового року спричинить "тисячні черги біля відділень Пенсійного фонду, обурення і протести".

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1404
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей20931
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей20931
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261664

We have: 41 guests online
0: 54.227.97.219
 , 
0