Функції сплати і розподілу сум єдиного податку з введенням в дію Податкового кодексу будуть здійснювати самі платники, а не Державне казначейство, як це передбачено законодавством.
   
   Це закріплено прийнятим 27 грудня 2010 року постановою Кабінету міністрів №1196, яким він вніс зміни у власну постанову від 16 березня 2000 року № 507.
   
   "Державна казначейська служба не здійснює розподіл сплачених суб'єктом малого підприємництва сум єдиного податку. Суб'єкт малого підприємництва сплачує: 43% нарахованого єдиного податку на рахунки відповідного бюджету; 57% нарахованого єдиного податку на рахунки органів Пенсійного фонду України як частину суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", - йдеться в документі, текст якого опублікований на урядовому веб-сайті.
   
   Крім того, згідно з документом, суб'єкт малого підприємництва, який не є платником податку на додану вартість (ПДВ), у разі здійснення операцій з імпорту товарів на митну територію України сплачує ПДВ у визначеному Податковим кодексом порядку.
   
   Документ набирає чинності одночасно з Податковим кодексом - з 1 січня 2011 року.
   
   Як повідомлялося раніше, до внесення відповідних змін до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування продовжує діяти указ президента Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва № 727/98 від 3 липня 1998 року. Так, заяви на отримання свідоцтва платника єдиного податку на 2011 рік мають бути подані не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного звітного (податкового) періоду, тобто для переходу на сплату єдиного або фіксованого податку у 2011 році заяви повинні бути подані до 15 грудня 2010 року.
   
   У той же час за підсумками прийняття Податкового кодексу основною зміною в діяльності "спрощенців"-фізосіб стала заборона відносити закупівлі у них товарів та послуг на валові витрати при визначенні об'єкта обкладення податком на прибуток, тобто фактично обкладати їх за ставкою податку на прибуток.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1593
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21120
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей21120
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261853

We have: 98 guests, 2 bots online
0: 54.227.97.219
 , 
0