Держкомпідприємництва пропонує скоротити перелік документів суворого обліку і визначити граничну надбавку до їх вартості на рівні 20%. Такі норми передбачені в проекті постанови про внесення змін в Постанову № 283 від 19.04.1993 р. "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку".
   
   Діюча постанова дає можливість безконтрольно збільшувати кількість бланків цінних паперів і документів суворого обліку, що виготовляються за ліцензією Мінфіну, оскільки вона не містить їх вичерпного переліку. Внаслідок цього він розрісся майже в десять разів. Зараз 475 видів бланків суворої звітності. Крім того, необґрунтовано завищується вартість документів суворого обліку, а їх видача супроводжується додатковими платними послугами, лягає істотним фінансовим тягарем на пересічних громадян.
   
   Держкомпідприємництва пропонує обмежити список бланків цінних паперів і документів суворого обліку, чітко вказавши їх у постанові і усунувши можливість розширювати цей перелік. Для цього в проекті забирається додаток "та інші", після перерахування видів бланків цінних паперів і документів суворого обліку.
   
   Також у проекті постанови визначається гранична вартість документів суворого обліку. Вона дорівнює собівартості їх виготовлення плюс 20% націнки.
   
   Відповідні зміни розроблено на виконання доручення віце-прем'єра Бориса Колеснікова щодо надання пропозицій на зменшення кількості бланків суворої звітності.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2005
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21924
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61417
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335698

We have: 31 guests online
0: 54.144.55.253
 , 
0