Верховна Рада відхилила законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності". За документ проголосувало лише 105 з 420 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
   
   Законопроектом Анатолія Гриценка пропонувалося внести зміни в низку законів. Крім того, пропонувалося доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 166-13, що передбачає відповідальність посадових і службових осіб за порушення законодавства про проведення позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.
   
   Зокрема, за проведення позапланової перевірки з підстав, не передбачених законом, ненадання суб'єкту господарювання копії документа, який є підставою для проведення перевірки, перевірку питань, які не передбачені в напрямку, перевищення встановленого законом строку здійснення перевірки.
   
   За ці порушення передбачався штраф у розмірі від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей505
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28647
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68140
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342421

We have: 57 guests, 3 bots online
0: 3.81.89.248
 , 
0