До Конституційного суду України подання щодо відповідності Податкового кодексу Конституції України.
   
   Про це повідомляє прес-служба глави парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталії Королевської.
   
   Відповідне подання подали 53 народних депутата від опозиції.
   
   Королевська вказує на те, що згідно з Бюджетним кодексом, щоб вступити в силу з 1 січня наступного року, як того хоче уряд, Податковий кодекс має бути офіційно оприлюднений до 15 серпня цього року. "Оскільки Податковий кодекс прийнятий лише в грудні, за законом він може набути чинності лише через рік - з 1 січня 2012 р. Інакше це буде прямим порушенням законодавства ", - вважає Королевська.
   
   Як повідомлялося раніше, генеральний координатор акції протесту підприємців Олександр Данилюк ініціює звернення до Конституційного Суду з поданням про конституційність Податкового кодексу.​
   
   Нагадаємо, 2 грудня ВР прийняла у новій редакції Податковий кодекс з урахуванням пропозицій глави держави. Однією з пропозицій Віктор Янукович вирішив залишити спрощену систему оподаткування без змін.
   
   Крім того, Рада переглянула і скасувала низку положень кодексу, які, на думку Президента, порушують конституційні права і свободи громадян, у тому числі презумпцію невинності, гарантії захисту громадянами своїх прав і свобод, право власності та ведення підприємницької діяльності, а також вносять дисбаланс у права та обов'язки платників податків та контролюючих органів.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1895
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9865
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1895
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276176

We have: 43 guests online
0: 54.144.55.253
 , 
0