Письмом ГНАУ от 20.08.2009 г. №18049/7/16-1517 внесены изменения в письмо ГНАУ от 04.08.2009 г. № 16521/7/16-1517 «Организация работы на выполнение распоряжения КМУ от 17.07.2009 г. № 838-р». В разъяснение внесены следующие изменения:
   
   - исключено
   
   «Якщо ж в податковій декларації платником податку відображаються податкові накладні, виписані (ним або йому) в термін, коли уточнення податкового зобов’язання або податкового кредиту не є виправданим (за період довший, ніж два попередні місяці з дати настання граничного строку подання відповідної декларації), факт такого коригування є підставою віднесення такої податкової декларації до найвищого ступеня ризику (другий абзац розпорядження № 838-р). Податкова звітність таких платників податку підлягає обов’язковій позаплановій виїзній перевірці відповідними структурними підрозділами (підрозділами податкового контролю юридичних осіб), право на проведення якої органам податкової служби надано пунктом 1 статті 11 Закону України від 04.12.90 р. № 509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні" з урахуванням внесених до нього змін і доповнень (далі — Закон № 509).
   
   Під час проведення таких перевірок приймається рішення про визнання сум податкового кредиту, сформованих за рахунок податкових накладних, виписаних в іншому, ніж звітний період. Податковий кредит, сформований за рахунок податкових накладних, виписаних раніше, ніж в період, коли уточнення податкового зобов’язання або податкового кредиту є виправданим, не визнається.»
   
   - дополнено:
   
   «Податкова звітність з податку на додану вартість із сумами коригування (уточнення) податкових зобов’язань та/або податкового кредиту у розмірі менше 10 відсотків податкових зобов’язань та/або податкового кредиту, яке проведено у періоді коли таке коригування (уточнення) є виправданим, підлягає відпрацюванню підрозділами оподаткування юридичних (фізичних) осіб у порядку, передбаченому вимогами Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.1997 № 166, та Примірного порядку взаємодії органів державної податкової служби при опрацюванні розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів, затвердженого наказом ДПА України від 18.04.2008 № 266.
   
    Податкова звітність з податку на додану вартість із сумами коригування (уточнення) податкових зобов’язань та/або податкового кредиту у розмірі 10 і більше відсотків суми податкових зобов’язань та/або податкового кредиту, а також коригування (уточнення) у розмірі менше 10 відсотків, яке проведено у періоді коли таке коригування (уточнення) не є виправданим, підлягає відпрацюванню підрозділами податкового контролю юридичних (оподаткування фізичних) осіб відповідно норм пункту 1 статті 11 Закону України від 04.12.1990 № 509-XII "Про державну податкову службу в Україні" (далі - Закон № 509).
   
    Під час проведення таких перевірок досліджується питання формування податкового кредиту за рахунок податкових накладних, виписаних в іншому, ніж звітний період. Податковий кредит, сформований за рахунок податкових накладних, виписаних раніше, ніж у періоді, коли коригування (уточнення) податкових зобов’язань та/або податкового кредиту є виправданим, не визнається».
   
   Кроме того, из абзаца:
   
    З урахуванням викладеного, Державна податкова адміністрація України зобов’язує Голів Державних податкових адміністрацій Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя:
   
   …
   
   «організувати роботу підрозділів контрольно-перевірочної роботи та податкової міліції в напрямку забезпечення ефективного та швидкого проведення документальних перевірок платників податків, податкову звітність яких віднесено до найвищого ступеня ризику, а також платників, якими здійснено коригування показників податкової звітності в обсязі 10 і більше відсотків загальної суми податкових зобов’язань та/або податкового кредиту»
   
   исключены слова «підрозділів контрольно-перевірочної роботи та податкової міліції».
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1643
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9613
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1643
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27275924

We have: 31 guests, 3 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0