КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
   
   РОЗПОРЯДЖЕННЯ
   
   від 23 вересня 2009 р. № 1178-р


   Київ
   
   

Питання Загального реєстру податкових накладних


   
   
   1. З метою упорядкування адміністрування податку на додану вартість, вдосконалення податкового обліку та відповідно до підпункту 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону України “Про податок на додану вартість” запровадити реєстрацію податкових накладних платників податку — продавців товарів (робіт, послуг) (далі — продавці) в Загальному реєстрі податкових накладних (далі — Реєстр) із сумою податку на додану вартість, зазначеною в одній накладній:
   
   понад 1 млн. гривень — з 1 листопада 2009 р.;
   
   понад 500 тис. гривень — з 1 січня 2010 р.;
   
   понад 100 тис. гривень — з 1 квітня 2010 року.
   
   2. Податкова накладна надається покупцю товарів (робіт, послуг) (далі — покупець) після внесення відомостей про неї до Реєстру.
   
   3. Порядок ведення Реєстру встановлюється ДПА.
   
   Покупець має право звіряти відповідність даних податкової накладної даним Реєстру.
   
   4. У разі порушення продавцем установленого порядку реєстрації податкових накладних ДПА має право проводити перевірку достовірності зазначених платником податку сум податкових зобов’язань з метою встановлення права покупця на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту.
   
   Надходження до органу державної податкової служби інформації про виявлення розбіжностей у даних податкової накладної та Реєстру є підставою для проведення позапланової виїзної перевірки продавця та покупця.
   
   5. Невідповідність даних, зазначених в податковій накладній, даним Реєстру не звільняє продавця від обов’язку включення суми податку на додану вартість, зазначеної в податковій накладній, до суми податкових зобов’язань за відповідний звітний період. Покупець втрачає право на податковий кредит відповідно до податкової накладної, якщо сума податку на додану вартість згідно з накладною не відображена продавцем у податковій декларації або продавець не провів у повному обсязі розрахунки з бюджетом за такою декларацією.
   
   Прем’єр-міністр України
   Ю. ТИМОШЕНКО
   
   P.S. Ранее в проекте распоряжения предусматривалась возможность органами ГНС отказать в регистрации налоговой накладной
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1994
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9964
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1994
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276275

We have: 65 guests, 2 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0