Постановою КМУ від 23.07.2009 р. № 843 внесено зміни до Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою КМУ від 15.07.2005 р. № 587, якими зазначений Порядок доповнено положенням про те, що платники цього збору самостійно обчислюють його суму, яку зазначають у розрахунку суми збору за формою, встановленою центральним органом державної податкової служби. Платники збору подають щомісяця протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця, зазначений розрахунок органові державної податкової служби за місцем перебування на податковому обліку. Суму збору, зазначену в розрахунку, платник збору зобов'язаний сплатити протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного терміну подання розрахунку.
   
   Зазначимо, що порядок подання та сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства вже прописаний в Порядку заповнення і подання звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого наказом ДПАУ від 28.03.2002 р. № 133. Тому вказане доповнення до Порядку № 587 носить формальний характер.
   
   Крім цього, змінено процентне співвідношення при розподілі коштів, що надійшли до спеціального фонду державного бюджету від збору між бюджетними програмами.
   
   Згідно із змінами до 25 % бюджетних коштів, передбачених на розвиток виноградарства і садівництва, може спрямовуватися на компенсацію витрат, пов'язаних з будівництвом холодильників з регульованим газовим середовищем. Визначені умови та порядок надання бюджетних коштів для компенсації витрат, пов'язаних з будівництвом таких холодильників.
   
   Постанова набуде чинності з дня офіційного опублікування, крім положень про зміну відсоткового співвідношення при розподілі коштів за бюджетними програмами, які набудуть чинності з 01.01.2010 р.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1882
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9852
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1882
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276163

We have: 56 guests, 1 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0