Затверджені чергові критерії, за якими оцінюється ступінь ризику, на цей раз від ведення діяльності, пов'язаної з ВИРОБНИЦТВОМ, ВИПУСКОМ І РЕАЛІЗАЦІЄЮ ПРОДУКЦІЇ (виконанням робіт, наданням послуг).
   
   Група високого ризику відкрита для більшості видів господарської діяльності. Серед інших, до неї потрапили господарники, які займаються виробництвом, випуском і реалізацією продукції с/х, лісової, рибної, харчової, текстильної, швейної, целюлозно-паперової промисловості, наданням послуг оптової та роздрібної торгівлі, транспортних послуг. Держконтроль вищевказаних підприємств буде здійснюватися не частіше одного разу на рік.
   
   Виробництво, випуск і реалізація іншої промислової продукції, надання послуг з оптової торгівлі несільськогосподарськими проміжними продуктами, відходами і брухтом, а також послуг транспорту, складського господарства і зв'язку, обіцяє господарникам середньої групи ризику, з періодичністю проведення у них перевірок не частіше одного разу в два роки.
   
   Господарники, діяльність яких пов'язана з наданням посередницьких послуг у торгівлі, послуг по здачі в найм (оренду) машин і обладнання без операторів, прокат побутових товарів і предметів особистого користування, відносяться до незначної групи ризику. Візити перевіряльників до таких будуть не частіше одного разу на три роки.
   
   ---------------------
   
   Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з виробництвом, випуском і реалізацією продукції (виконанням робіт, наданням послуг), та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)" (N 1164 від 27.12.2008 р.)
   
   Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7250
mod_vvisit_counterВчера посетителей10687
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей50508
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59949
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей181008
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25291387

We have: 78 guests, 3 bots online
0: 18.207.102.38
 , 
0