1 вересня на розгляд у Верховну Раду депутатом України Ляшко О.В. (БЮТ) внесено законопроект про внесення змін до Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (реєстраційний номер 5082).
   
   Законопроектом пропонується ввести обов'язкову сплату до бюджету в першому і третьому місяцях календарного кварталу авансових внесків з податку на прибуток, визначених як 1/12 суми нарахованого податку на прибуток за попередній календарний рік. Дана норма стосується всіх платників податку за винятком нерезидентів та виробників сільськогосподарської продукції.
   
   У разі якщо сума сплаченого авансового внеску перевищує суму податкових зобов'язань цього платника податку за звітний період, різниця переноситься у зменшення податкових зобов'язань майбутніх податкових періодів.
   
   Основною метою прийняття даного законопроекту, відповідно до пояснювальної записки, є недопущення зриву виконання бюджетних призначень з податку на прибуток у 2009 році та наступних бюджетних роках.
   
   У разі прийняття, цей закон набере чинності з 1 січня 2010 року.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5632
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей18388
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей18388
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27259121

We have: 126 guests, 1 bots online
0: 3.92.28.52
 , 
0