До Верховної Ради України подано законопроект, яким передбачається податок на пальне з власників деяких наземних і водних транспортних засобів, самохідних машин і механізмів як джерело фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та утримання, автомобільних доріг загального користування і проведення природоохоронних заходів на водоймищах.
   
   Так, платниками такого податку будуть підприємства, установи та організації, які є юридичними особами, іноземні юридичні особи, а також громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства.
   
   Об'єктом оподаткування буде паливо, що купується власниками транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, що працюють на бензиновому, дизельному або зрідженому газовому паливі (трактори, тягачі, автомобілі легкові та вантажні, мотоцикли, мопеди та велосипеди з установленим двигуном, автомобілі спеціального призначення, яхти та судна парусні з допоміжним двигуном, човни моторні).
   
   Під час проведення сезонних польових робіт для сільгосптоваровиробників Кабміном будуть встановлюватися відповідні понижуючі коефіцієнти на розмір такого податку.
   
   Даний податок буде оплачуватися з кожного літра палива, придбаного власниками транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (споживачами) на автозаправних станціях і нефтепродуктовых базах безпосереднього під час його придбання і повинен бути перерахований реалізаторами цього палива в банківські установи для акумулювання на відповідних рахунках.
   
   З моменту набрання чинності цього Закону втратить чинність Закон україни «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів».
   
   У разі прийняття Закон набере чинності з 1 січня 2010 року.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1912
mod_vvisit_counterВчера посетителей10334
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей19860
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59949
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей150360
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25260739

We have: 64 guests, 4 bots online
0: 3.228.10.64
 , 
0