Наказом ДПАУ від 26.10.2009 р. №582 внесено зміни до Порядку ведення реєстру отриманих та виданих податкових накладних, а також у новій редакції представлена сама форма реєстру .
   
   Розділ І реєстру «Отримані податкові накладні» доповнено графою «Дата виписки» податкової накладної чи іншого документа, що дає права на податковий кредит. Уточнено назви граф 15 та 16. Змінені правила заповнення графи 7 «Індивідуальний податковий номер постачальника». Для заповнення цієї графи вводяться наступні умовні ІПН:
   
   ● 100000000000 - для нарахування податкового кредиту за касовим чекам;
   
   ● 200000000000 - у разі якщо товари (послуги), придбані в нерезидента, не призначаються для використання у господарській діяльності або придбані з метою їх використання для поставки послуг за межами митної території України або послуг, місце надання яких визначається відповідно до підпункту «д» пункту 6.5 статті 6 Закону;
   
   ● 300000000000 - якщо товари (послуги) придбані в нерезидента;
   
   ● 400000000000 " - якщо товари (послуги) придбані в особи, не зареєстрованої платником податку.
   
    Розділ І і І І реєстру доповнено графами «Тип документа», за яким у Порядку ведення реєстру визначено скорочені позначення для кожного типу документа:
   
    ПН - податкова накладна;
   
    РК - розрахунок коригування до податкової накладної;
   
    ВМД - вантажна митна декларація;
   
    ЧК - товарний (касовий) чек;
   
    ТК - транспортний квиток;
   
    ГР - готельний рахунок;
   
    ПЗ - рахунок за послуги зв'язку;
   
    ПО - послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку;
   
    ЗП - заява платника відповідно до підпункту 7.2.6 Закону;
   
    ПП - податкова накладна за щоденними підсумками операцій
   
    ЗЦ - податкова накладна, виписана на суму перевищення звичайної ціни над фактичною.
   
   У разі якщо дані документи включаються до уточнюючих розрахунків за звітний період, до виду документа додається літера «У». Уточнені дані звітного періоду відображається окремим підсумкової рядком реєстру.
   
    Порядок ведення реєстру доповнено положеннями щодо загальних вимог до ведення реєстру та необхідності ведення окремих реєстрів платниками податку, які застосовують спеціальний режим оподаткування (у сфері сільського і втішного господарства і рибальства, а також переробні підприємства). Для них передбачено окреме ведення реєстрів по таким видам діяльності, про що робиться відмітка у спеціальному полі «Спеціальний режим оподаткування» із посиланням на норми Закону, відповідно до яких застосовується спеціальний режим оподаткування.
   
   Наказ набирає чинності з 1 числа місяця, наступного за місяцем офіційного опублікування. Документ опублікований в «Офіційному віснику України», від 04.12.2009 р. №91, відповідно буде застосовуватися з 1 січня 2010 р.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей593
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей13349
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей13349
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27254082

We have: 24 guests, 2 bots online
0: 52.90.49.108
 , 
0