ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 26.02.2009 р. N 3894/7/24-0117
   
   Про надання роз'яснення


   
   Національний банк України призначив процедуру тимчасової адміністрації ряду українських банків, зокрема: Акціонерному комерційному банку "Національний кредит", Товариству з обмеженою відповідальністю "Український промисловий банк", Відкритому акціонерному товариству "Комерційний банк "Причорномор'я", Акціонерному комерційному банку "Київ", Відкритому акціонерному товариству "Комерційний банк "Надра" та Товариству з обмеженою відповідальністю "Комерційний банк "Західінкомбанк".
   
   Статтею 85 Закону України від 07.12.2000 р. N 2121-III "Про банки і банківську діяльність" (далі - Закон N 2121) передбачено, що Національний банк України має право введення мораторію на задоволення вимог кредиторів під час здійснення тимчасової адміністрації.
   
   Однак відповідно до цієї статті мораторій поширюється лише на зобов'язання, строки виконання яких настали до призначення тимчасової адміністрації, та не поширюється на обслуговування поточних операцій, здійснюваних тимчасовим адміністратором, на вимоги щодо виплати заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю громадян, авторської винагороди, а також на задоволення вимог кредиторів, що виникли у зв'язку із зобов'язаннями банку під час здійснення тимчасової адміністрації банку.
   
   Тобто, введення мораторію не є перешкодою для проведення установами банків поточних операцій по перерахуванню до бюджету податків та зборів (обов'язкових платежів) клієнтів Банку.
   
   У зв'язку із зазначеним ДПА України зобов'язує провести відповідну роз'яснювальну роботу з платниками податків - клієнтами банків стосовно необхідності і обов'язковості своєчасного та в повному обсязі виконання зобов'язань зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів).
   
   Зазначене довести до відома та використання в роботі підпорядкованих органів державної податкової служби України.
   
   Заступник Голови
   Про. Матвєєв
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей476
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28618
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68111
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342392

We have: 49 guests, 2 bots online
0: 3.81.89.248
 , 
0