УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА
   
   ЛИСТ
   
   від 13.10.2009 р. № 15721/02


   
   
   Головному редакторові газети
   «Консультант приватного підприємця»
   Дмитрієву О.В.
   
   Управління Пенсійного фонду України в Печерському районі м.Києва просити розмістити на сторінках Вашої газети наступну інформацію:
   
   Кабінетом Міністрів України 11 квітня 2009 року прийнято постанову №366 «Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які розібрали особливий спосіб оподаткування». Постанова набула чинності з 01 травня 2009 р. З прийняттям цієї постанови фізичним особам-суб'єкта єктам підприємницької діяльності необхідно сплатити різницю між мінімальним страховим внеском та сумою, яка перераховується до Пенсійного фонду України від єдиного податку.
   
   21.05.2009 р. Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження, яким врегульовано механізм сплати та зарахування сум внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, сплачених фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які розібрали особливий спосіб оподаткування (фіксований та єдиний податки). Перерахування внесків здійснюється на рахунки Пенсійного фонду України у Державному казначействі України.
   
   28 вересня 2009 року окружний адміністративний суд м. Києва по поданню 2000 підприємців визнав недійсним постанову Кабінета Міністрів України №366, мотивуючи, що введення збору може зробити лише Верховна Рада. Цілком можливо, що Кабінет Міністрів України буде оскаржувати рішення суду.
   
   Підсумовуючи вищевикладене, вважаємо за необхідне підкреслити, що всі кошти сплачені підприємцями, які розібрали особливий спосіб оподаткування (фіксований та єдиний податки) вносяться Пенсійним фондом України до системи персоніфікованого обліку для врахування при обчисленні майбутньої пенсії.
   
   У ситуації, що склалась на сьогоднішній день, справа кожного підприємця, який обрав особливий спосіб оподаткування (фіксований та єдиний податки) вирішувати для себе необхідність вносити доплату до Пенсійного фонду України.
   
   Дякуємо за співпрацю та порозуміння.
   
   Начальник управління
   С. Ткаченко-Канарська
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей6484
mod_vvisit_counterВчера посетителей9791
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей16275
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе61265
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей208040
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25318419

We have: 119 guests, 8 bots online
0: 18.215.62.41
 , 
0