Президент України Віктор Ющенко підписав закон № 1533-V «Про внесення змін до деяких законів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи» . Про це повідомляє Головна служба інформаційної політики Секретаріату президента. Даним законом скорочується термін повернення валютної виручки з 180 до 90 днів.
   
   Законом також звільняються від оподаткування операції банків та інших фінансових установ з постачання (продажу, відчуження іншим способом) майна, що передане фізичними особами, а також суб'єктами підприємницької діяльності - приватними підприємцями та іншими особами, які не є платниками податку, у заставу, у тому числі іпотеку, та на яке було звернено стягнення.
   
   Крім того, законом збільшено частку резервів під кредитні операції, які можуть бути включені у валові витрати. «До складу валових витрат включається 80 відсотків (для банків на період до 1 січня 2011 року - 100 відсотків) сукупного розміру страхового резерву, сформованого банком або небанківською фінансовою установою згідно з підпунктом 12.2.1 цього пункту», - сказано в законі.
   
   Згідно з законом Національний банк України зобов'язаний щоквартально надавати інформацію Президенту України, Кабінету міністрів України та комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності щодо безготівкової емісії у відповідному періоді, а саме: проведення операцій з рефінансування банків; проведення інтервенцій на міжбанківському валютному ринку; проведення операцій на фондовому ринку.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1792
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9762
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1792
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276073

We have: 106 guests, 1 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0