Законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оподаткування суб'єктів малого підприємництва" N5233 спрямований проти великих фінансових махінаторів, які злочинно використовують єдиний податок для того, щоб приховати свої доходи. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва.
   
   У Держкомпідприємництва відзначають, що спрощена система оподаткування під тиском негативної громадської думки, спрямованої проти недобросовісних платників податків, знаходиться під загрозою ліквідації.
   
   "Головний і досить вагомий аргумент, що висувається численними супротивниками єдиного податку - це мінімізація податків, яка здійснюється недобросовісними платниками-спрощенцями. Не тільки фіскальні органи, але і самі підприємці наводять факти, коли підприємство в кінці року перераховує платнику єдиного податку величезну суму, яка в десятки разів перевищує річний обсяг, встановлений законом, ухиляючись від сплати податків", - йдеться в повідомленні.
   
   У Комітеті зазначають, що, у свою чергу, підприємець, отримавши кошти, просто закриває своє мале підприємство, щоб у новому році зареєструвати нове і знову "відкатати" налагоджену багаторічну схему приховування доходів. "Ситуація, що склалася, повністю дискредитує саму ідею спрощеного оподаткування, створює нерівні умови для учасників ринку", - вважають в Держкомпідприємництва.
   
   "Законопроект N5233, внесений в парламент, спрямований, насамперед, на встановлення справедливого оподаткування, та 15% від суми перевищення обороту - це своєрідний заборонний знак "цегла" для несумлінних платників. Порушив правила - проїхав під знак - латки штраф", - йдеться в повідомленні.
   
   Позитивною в Комітеті називають норму, яка передбачає можливість подальшої діяльності підприємця після сплати штрафу.
   
   "Законопроект спрямований проти великих фінансових махінаторів, які злочинно використовують єдиний податок для приховування своїх доходів. А для малого бізнесу, який чесно працює, ніяких змін не відбудеться", - заявляють у Держкомпідприємництва.
   
   Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася думка, що підприємцям нова схема оподаткування загрожує збільшенням в рази податкового навантаження.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1955
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9925
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1955
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276236

We have: 57 guests, 3 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0