Окружний адміністративний суд (ОАС) Києва скасував постанову Кабміну № 366 від 14 квітня 2009 р. "Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами-суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування". Про це РБК-Україна повідомив адвокат юридичної компанії, що представляла інтереси підприємців-позивачів, Андрій Нечипоренко. За його словами, сьогодні суд виніс таке рішення і через 5 робочих днів воно буде офіційно видано. Після цього у Кабміну, як іншого боку процесу, буде 10 днів на подання апеляції на це рішення.
   
   О.нечипоренко зазначив, що ще одним рішенням в рамках забезпечення позову з сьогоднішнього дня призупинено дію вищезгаданої постанови до набрання рішення суду законної сили або до відкриття апеляційного провадження у даній справі. Він додав, що з сьогоднішнього дня, з 28 вересня ц.р., згідно з цим рішенням суду фізичні особи-суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування, зобов'язані сплачувати внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
   
   Нагадаємо, що мінімальний внесок на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, який повинні сплачувати фізичні особи-суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування, становить 123,5 грн на місяць.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2144
mod_vvisit_counterВчера посетителей9768
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей39381
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе61265
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей231146
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25341525

We have: 105 guests, 23 bots online
0: 34.201.18.139
 , 
0