Кабмін ініціює звільнення керівників місцевих органів державної податкової служби у разі непогашення податкового боргу, що утворився станом на 1 липня 2009 року.
   
   Про це йдеться в постанові Кабміну "Про додаткові заходи щодо мобілізації доходів бюджету у другому півріччі 2009 року" від 17 серпня, розміщеному на урядовому порталі.
   
   Зокрема, Кабмін доручає довести до місцевих державних податкових адміністрацій щомісячний норматив скорочення податкового боргу в розмірі не менш як 10 відсотків його загальної суми залежно від результатів інвентаризації та обсягів податкового боргу, що утворився станом на 1 липня 2009 року".
   
   "У разі невиконання зазначеного нормативу порушувати питання щодо відповідності займаним посадам керівників відповідних органів державної податкової служби", - йдеться в постанові.
   
   Крім того, Кабмін доручив обласним та міським державним адміністраціям подати до 10 серпня пропозиції про звільнення з посад керівників підприємств державного сектору економіки, що мають станом на 1 серпня 2009 податковий борг.
   
   Державної податкової адміністрації доручено в триденний термін провести інвентаризацію податкового боргу, зокрема, в розрізі територій, великих підприємств-боржників, періодів виникнення, динаміки стягнення, ступеня безнадійності, а також забезпечити щомісячне оголошення переліку суб'єктів господарювання, які мають податковий борг станом на кінець останнього звітного періоду.
   
   У документі також йдеться про посилення роботи щодо забезпечення надходження коштів до бюджету, зокрема стягнення податків, зборів (обов'язкових платежів) шляхом застосування процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
   
   Уряд також доручив місцевій владі утворити у тижневий строк спеціальні комісії з питань погашення податкового боргу із застосуванням практики заслуховування керівників підприємств-боржників.
   
   "Для запобігання завданню збитків бюджету поширити практику звернення до суду щодо визнання на підставах та в порядку, передбаченому законодавством, недійсними договорів, укладених суб'єктами господарювання, які мають податковий борг", - сказано в документі.
   
   У постанові також міститься вимога інформувати щомісяця Кабмін і Міністерство фінансів про виконання даного нормативу.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1872
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9842
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1872
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276153

We have: 73 guests, 2 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0