З 14 липня рішення про визначення митної вартості товарів оформляється працівниками спеціального підрозділу митниці, уповноваженого проводити контроль за правильністю нарахування митної вартості, в електронному вигляді за новою формою. Це пов'язано з набранням чинності наказу Держмитслужби від 29.05.2009 № 506.
   
   Крім цього, наказом був затверджений Класифікатор додаткових складових до ціни договору. До них віднесли: комісійна та брокерська винагорода; вартість контейнерів та пакувальних матеріалів; вартість сировини, напівфабрикатів, деталей оцінюваних товарів; вартість матеріалів, витрачених у процесі виробництва оцінюваних товарів; вартість інженерних, дослідних робіт, дизайну, художнього оформлення, виконаних за межами України; витрати на транспортування і страхування; роялті та ліцензійні платежі, якщо вони не були включені у ціну товару; частина виручки від будь-якого подальшого перепродажу (використання) оцінюваних товарів на митній території України.
   
   Після того, як митниця визначила митну вартість товару, декларант має два варіанти дій: погодитися і сплатити податки і збори згідно з митною вартістю товарів, визначеною митним органом, або звернутися до митного органу з проханням випустити декларовані товари у вільний обіг під гарантію уповноваженого банку. Одночасно декларант має право на надання йому роз'яснень про те, яким чином митницею була визначена вартість товарів. У цьому випадку приймається Рішення про визначення митної вартості. Роздрукований документ надсилається декларанту в 10-денний строк з моменту прийняття поштою рекомендованим листом, після чого декларант має право протягом 10 днів звернутися до митного органу з метою коригування суми податкових зобов'язань.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2176
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10146
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2176
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276457

We have: 24 guests, 1 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0