Рада посилила вимоги щодо терміну повернення валютної виручки в Україну після експорту товарів і послуг з 180 до 90 днів. «За» проголосували 362 депутати.
   
   
   Згідно редакції цього законопроекту, яка була підтримана парламентом у першому читанні в лютому нинішнього року, документ також передбачав введення обов'язкового продажу 50% валютної виручки експортерами, однак при підготовці законопроекту до другого читання така норма була виключена.
   
   Остаточна редакція закону також передбачає встановлення вимог до мінімального розмір статутних фондів банків на рівні 75 мільйонів гривень замість колишніх 10 мільйонів євро.
   
   
   Серед інших норм закону - надання комерційним банкам права за погодженням з позичальниками реструктуризувати заборгованість за кредитами на придбання житлової нерухомості шляхом надання позичальникам відстрочки сплати суми основного боргу шляхом продовження терміну кредитних договорів, а також шляхом зміни способу нарахування відсотків за кредитами.
   
   Зокрема, банки можуть реструктуризувати іпотечні кредити на суму до 1 мільйона гривень, при цьому після реструктуризації сума платежів по кредиту не повинна перевищувати 35% місячного доходу позичальника.
   
   
   У законі також міститься норма про введення на період фінансово-економічної кризи мораторію на примусове виселення із житла, в якому проживає фізособа-іпотекодавець, у разі своєчасної виплати їм процентів за іпотечним кредитним договором або з затримкою виплати відсотків не більше ніж на 2 місяці.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1913
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9883
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1913
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276194

We have: 36 guests, 1 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0