ДПАУ запропоновано внести зміни в наказ від 19.02.98 р. № 80 (в редакції наказу ДПАУ від 17.11.98 р. № 552 із змінами) «Про внесення змін до Інструкції про порядок обліку платників податків».
   
   Основною метою проекту є затвердження критеріїв, за якими визначатимуться великі платники податків. Так, у разі прийняття цього проекту великим платником податків вважатиметься юридична особа, у якої обсяг валового доходу від усіх видів діяльності за звітний рік перевищує сто мільйонів гривень, а середньооблікова чисельність працюючих за рік перевищує двісті п'ятдесят осіб.
   
   Крім того, змінами до Порядку пропонується вдосконалити процедури переведення платника податків з одного органу ДПС до іншого в разі зміни платником податку адміністративного району місця своєї реєстрації. Так, запропонована наступна послідовність процедур: орган ДПС за попереднім місцезнаходженням надсилає справу платника податків у податкову за новим місцезнаходженням, яка, в свою чергу, здійснює взяття на облік платника цього податку і тільки після цього платник податків знімається з обліку в податковій інспекції за попереднім місцезнаходженням. Таким чином, усувається нинішня ситуація, коли платник податків якийсь час (в період пересилання справи) не перебуває на обліку в одному органі ДПС. Одночасно із змінами процедур переведення платників податків викладається в новій редакції форма повідомлення № 11-ОПП.
   
    Проект наказу ДПАУ від 12.11.09 р.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3795
mod_vvisit_counterВчера посетителей3621
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей13540
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59973
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей110500
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце83573
mod_vvisit_counterВсего посетителей25791277

We have: 35 guests, 5 bots online
0: 3.239.109.55
 , 
0