ПРОЕКТ
   
   

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
   
   РОЗПОРЯДЖЕННЯ
   
   від 2009 р. №


   
   Київ
   
   

Питання Загального реєстру податкових накладних


   
   
   1. З метою упорядкування адміністрування податку на додану вартість, вдосконалення податкового обліку та відповідно до підпункту 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону України "Про податок на додану вартість" запровадити реєстрацію податкових накладних платників податку - продавців товарів (робіт, послуг) (далі - продавці) в Загальному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр) із сумою податку на додану вартість, зазначеною в одній накладній:
   
   понад 1 млн. гривень - з 1 жовтня 2009 p.;
   
   понад 500 тис. гривень - з 1 січня 2010 p.;
   
   понад 100 тис. гривень - з 1 квітня 2010 року.
   
   2. Податкова накладна надається покупцю товарів (робіт, послуг)(далі - покупець) після внесення відомостей про неї до Реєстру.
   
   3. Порядок ведення Реєстру встановлюється центральним органом державної податкової служби.
   
   Покупець має право звіряти відповідність даних податкової накладної даним Реєстру.
   
   4. У разі порушення продавцем встановленого порядку реєстрації податкових накладних ДПА має право проводити перевірку достовірності зазначених платником податку сум податкових зобов'язань з метою встановлення права покупця на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту.
   
   Надходження до органу державної податкової служби інформації про виявлення розбіжностей у даних податкової накладної та Реєстру є підставою для проведення позапланової виїзної перевірки продавця та покупця.
   
   5. Невідповідність даних, зазначених в податковій накладній, даним сумі податку на додану вартість, зазначеної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період. Покупець втрачає право на податковий кредит відповідно до податкової накладної, якщо сума податку на додану вартість згідно з накладною не відображена продавцем у податковій декларації або продавець не провів у повному обсязі розрахунки з бюджетом за такою декларацією.
   
   6. Органи державної податкової служби мають право відмовити в реєстрації податкової накладної щодо операції, не обумовленої економічною доцільністю.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1420
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей20947
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей20947
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261680

We have: 49 guests online
0: 54.227.97.219
 , 
0