На офіційному сайті Державної податкової адміністрації України опубліковано проект Наказу «Про внесення змін до деяких наказів ДПА України». Даним проектом пропонується внести зміни до форми Декларації з податку на прибуток і порядок складання декларації з податку на прибуток підприємства.
   
   Згідно з пояснювальною запискою до проекту наказу пропоновані зміни спрямовані на удосконалення форм податкової звітності, зменшення навантаження на суб'єкти господарювання щодо подання податкової звітності, уникнути дублювання показників цієї звітності».
   
   На перший погляд форма самої декларації практично не змінилася. Зміни торкнулися рядка 01.1 «доходи від продажу товарів, робіт (послуг)». Тепер податківці хочуть бачити окремо дохід від реалізації товарів (рядок 01.1) і дохід від реалізації робіт (послуг) (рядок 01.2). Те ж саме стосується і витрат - витрати на придбання товарів (рядок 04.1) і придбання робіт (послуг) (рядок 04.2). Прибрали рядок 09 «Балансові збитки, не компенсовані прибутками до 01.01.2003 р.». Сума нарахованого податку з урахуванням податкового зобов'язання попереднього звітного періоду визначається одним рядком 14 (раніше рядок 15, 16, 17). Крім того, проектом наказу пропонується доповнити декларацію новими доповненнями:
   
   - До 8 «Інші доходи і витрати» передбачає розшифрування рядка 01.7 і 04.14 Декларації.
   
   Рядок 01.7. «Інші доходи, крім врахованих у рядку 01.1 - 01.6» поділяються на: доходи від продажу іноземної валюти; результат перерахунку балансової вартості іноземної валюти та/або заборгованості, вираженої в іноземній валюті; доходи за лізинговими (орендними) операціями; отримана безповоротна фінансова допомога; отримана поворотна фінансова допомога; доходи у вигляді роялті; доходи у вигляді відсотків; доходи у вигляді дивідендів; доходи у вигляді штрафів, пені, неустойки; доходи від продажу основних фондів; доходи від продажу нематеріальних активів; вартість безкоштовно отриманих товарів (робіт, послуг); умовні відсотки, нараховані на поворотну фінансову допомогу; отримані суми страхового відшкодування; інші доходи.
   
   Рядок 04.14 «Інші витрати, крім врахованих у рядку 04.1 - 04.13» поділяються на: витрати на проведення аудиту; витрати на маркетинг, консалтинг; витрати на організацію прийомів, презентацій і свят, придбання і розповсюдження подарунків; балансова вартість проданої іноземної валюти; результат перерахунку балансової вартості іноземної валюти та/або заборгованості, вираженої в іноземній валюті; витрати за лізинговими (орендними) операціями; виплата роялті; виплата відсотків; балансова вартість основних фондів, що включаються у валові витрати; повернення поворотної фінансової допомоги; інші витрати.
   
   - К9 «Виплата доходів нерезидентам» передбачає розшифрування рядка 15.2 Декларації.
   Додаток заповнюється окремо по кожному нерезиденту, якому виплачуються доходи з розбивкою за видами доходів.
   
   Внесено зміни і у вже існуючі доповнення.
   
   Наказ вступить в силу через 10 днів після державної реєстрації і буде застосовуватися платниками податку на прибуток, починаючи зі звітності за 1 квартал 2010 р.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2452
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10422
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2452
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276733

We have: 49 guests, 1 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0