КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
   
   ПОСТАНОВА
   
   від 09 вересня 2009 р. № 999


   
   Київ
   
   

Про деякі питання адміністрування податку на додану вартість


   
   З метою реалізації положень Закону України «Про податок на додану вартість» та упорядкування адміністрування податку на додану вартість:
   
   1. Визнати такими, що втратили чинність, пункт 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 липня 2009 р. № 757 «Деякі питання адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів)» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 р. № 838 «Про врегулювання деяких питань адміністрування податку на додану вартість».
   
   2. При виникненні права платника податку на податковий кредит на підставі податкової накладної, отріманої у попередніх звітних періодах, платник податку самостійно згідно з Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» зазначає у податковій декларації з податку на додану вартість відомості такої податкової накладної, визначені реєстром отриманих та виданих податкових накладних, відповідно до підпункту 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість».
   
   Нарахування податкового кредиту з використанням податкової накладної, отріманої у попередніх звітних періодах з порушенням підпункту 7.5.1 пункту 7.5 статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість» є підставою для проведення позапланової виїзної перевірки такого платника податку органами державної податкової служби.
   
   3. У разі встановлення органами державної податкової служби факту виписування податкових накладних, згідно з якими платником податку - постачальником товарів (послуг) не задекларовані податкові зобов'язання, органи державної податкової служби мають право вжити заходів з анулювання реєстрації цього платника податку на додану вартість відповідно до вимог Закону України „Про податок на додану вартість”.
   
   У разі анулювання реєстрації платник податку має право оскаржити це рішення протягом десяти робочих днів з дня отримання такого рішення відповідно до передбаченої законодавством процедури та в Міжвідомчій експертній раді з вирішення спірних питань щодо застосування податкового законодавства при Державній податковій адміністрації України. За умови оскарження такого рішення воно не набірає законної сили до завершення процедури адміністративного та/або судового оскарження.
   
   Прем'єр-міністр України
   Ю. ТИМОШЕНКО

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1582
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21109
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей21109
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261842

We have: 100 guests, 2 bots online
0: 54.227.97.219
 , 
0