Президент підписав Закон 1074-VI «ПРО внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України та посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування».
   
   Цим законом передбачено внесення змін до статті 165 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Якщо раніше за порушення законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування на посадових осіб накладається штраф у розмірі від 8 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, то нині розмір цього штрафу збільшено до 20 - 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, при повторному накладення адміністративного штрафу протягом року штраф складе від 30 - 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
   
   У разі несплати або несвоєчасної сплати страхових внесків будуть застосовані наступні санкції:
   
   - якщо сума не перевищує 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - штраф у розмірі від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
   
   - якщо сума перевищує 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - штраф у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
   
   Відповідальність підприємств перед Пенсійним фондом, навпаки, зменшилася. Якщо раніше стаття 106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» передбачала штраф за несвоєчасну сплату страхових внесків у розмірі від 10% до 50% в залежності від терміну затримки оплати, то з прийняттям закону розмір штрафу становить 10% від своєчасно неоплаченої суми в незалежності від строку затримки оплати.
   
   Крім того, законом передбачена розстрочка на 60 днів сум нарахованих штрафів (пені) з відстроченням першого платежу на 90 календарних днів.
   
   Закон набуде чинності з дня його опублікування.
   
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2061
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21980
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61473
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335754

We have: 32 guests, 4 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0