ДПАУ зазначила перелік відомостей, які не можуть бути розкриті податковими органами при проведенні позапланових перевірок на підставі відкриття стосовно платника податків оперативно-розшукової справи. А заодно дала зрозуміти, що для отримання допуску до проведення перевірки надавати постанова про заведення такої справи податкова не зобов'язана.
   
   Адже ст. 11-2 Закону "Про державну податкову службу України" визначено вичерпний перелік документів, які повинні бути надані платнику податків для допуску до перевірки, і серед них постанова про відкриття оперативно-розшукової справи не значиться. Для проведення перевірки достатньо направлення на перевірку та копії наказу керівника податкової про проведення перевірки, в якому зазначаються її підстави, дата початку та закінчення.
   
   Втім, однозначної відповіді на питання про те, може чи постанову про відкриття оперативно-розшукової справи бути надано в подальшому, ДПАУ не дала. Замість цього вона процитувала год. 3 ст. 9 Закону "Про оперативно-розшукову діяльність", згідно з якою у цій постанові зазначається місце і час її складання, посада особи, яка виносить постанову, її прізвище, підстава та мета відкриття оперативно-розшукової справи. А також вказала перелік відомостей, складових державну таємницю, згідно із Зводом відомостей:
   
   - відомості про причетність працівників податкової міліції до здійснення ОРД, розголошення яких може завдати шкоду цій діяльності або життю чи здоров'ю цих працівників, їх близьких родичів;
   
   - відомості про організацію, завдання, результати ОРД, розголошення яких створює загрозу національним інтересам і безпеці;
   
   - відомості, що дають змогу ідентифікувати конкретний об'єкт, стосовно якого здійснюється або планується здійснювати ОРД, розголошення яких створює загрозу національним інтересам і безпеці щодо об'єктів.
   
   Так що якщо у постанові про заведення оперативно-розшукової справи будуть вказані перераховані відомості, то податкова повинна відмовити в його наданні. А от сам факт наявності оперативно-розшукової справи та її номер, згідно з роз'ясненнями Госкомпрепринимательства, жодним чином не можуть бути віднесені до державної таємниці, а тому підлягають розголошенню.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей400
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28542
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68035
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342316

We have: 33 guests, 2 bots online
0: 3.81.89.248
 , 
0